W Międzynarodowym Tygodniu Małżeństwa w Kaliszu 14 lutego odbyła się Randka Małżeńska. Czas we dwoje — by się wspólnie pośmiać, głęboko porozmawiać i pomodlić. Na uroczym korytarzu w Szkole Sióstr Nazaretanek przy akompaniamencie skrzypiec (s. Veritas bardzo dziękujemy! 🤩) przy świecach i pysznym ciachu 11 par (nie tylko z DK) patrzyło sobie w oczy i budowało jeszcze głębszą relację… 🥰 Niesamowitym doświadczeniem było patrzenie na siebie przez pryzmat Jezusa- by kochać współmałżonka Bożą Miłością i by patrzeć na siebie tak, jak patrzy na nas Jezus. Każda z par, choć na chwilę mogła usiąść po dwóch stronach ołtarza, na którym wystawiony był Najświętszy Sakrament.

Na koniec wspólne, pamiątkowe zdjęcia (serdeczne podziękowania młodzieży szkolnej za romantyczną ściankę).
Mamy nadzieję, że pozostał niedosyt — nie tylko w Walentynki mamy zabiegać o tych, których kochamy. Dla nas to motywacja — aby każdy comiesięczny dialog był świętowaniem naszego małżeństwa.

Za wszelką pomoc: Siostrom, diakoni wychowawczej, gospodarczej i językowej (tak, tak dla niektórych Randka odbywała się po angielsku) bardzo dziękujemy.
Ola i Andrzej Szczepaniakowie

Randka Małżenska

Google Photo
Google Photo
Google Photo